Eestimaa Looduse Fond

ELFi logoEestimaa Looduse Fond (ELF) on 1991. aastal loodud vabaühendus, mis pakub ühiskonnale looduskaitseks vajalikku ekspertiisi ja tuleb appi seal, kuhu riigiasutused ja erasektor ei jõua. ELFi tegevuse eesmärk on loodusliku mitmekesisuse säilitamine Eestis ja maailmas koostöös üksikisikute, ettevõtete, organisatsioonide ja riigiasutustega järgmiste tegevuste kaudu:

  • ohustatud liikide ja nende elupaikade kaitsmine
  • Eestile omaste loodusmaastike ja koosluste säilitamine
  • loodusvarade säästlikule kasutamisele kaasaaitamine
  • keskkonnateadlikkuse suurendamine ühiskonnas
  • lahenduste otsimine tulevastele põlvedele puhta elukeskkonna säilitamiseks

Eestimaa märgalad ning nende soodsa seisundi tagamine on üks ELFi fookusteemasid.

www.elfond.ee

Aadress: Lai 29, Tartu 51005, Eesti

ELFis töötavad seoses projektiga:

Jüri-Ott Salm, projektijuht, jott@elfond.ee, tel +372 5295933

Marko Kohv, ekspert, vastutav tegevuste taastamiskavade ja taastamistööde projektide koostamise ning hüdroloogilise ja botaanilise seire elluviimise eest, marko@elfond.ee

Piret Pungas-Kohv, keskkonnateadlikkuse ekspert, vastutab õppe- ja teavitustegevuse elluviimise eest, hetkel lapsehoolduspuhkusel, piretpk@elfond.ee

Edgar Sepp, seireekspert, edgar.sepp@gmail.com

Eerik Leibak, märgalade ekspert, eerik@elfond.ee

Kertu Hool, tegeleb projekti kommunikatsiooniga,tel  5524 782 kertu@elfond.ee

Siim Kuresoo, talgukorraldaja, siim@elfond.ee

Kadri Kalmus, raamatupidaja, kadrik@elfond.ee

Aili Saluveer, assistent, aili@elfond.ee

ELF seisab hea projekti ja taastamistööde koordineerimise, taastamiskavade koostamise, hüdroloogilise ja botaanilise seire ning õppe- ja teavitustegevuse eest.