Kutse Feodorisoo veerežiimi taastamisprojekti avalikule arutelule

Olete oodatud  Feodorisoo soo veerežiimi taastamisprojekti avalikule arutelule, mis toimub 24. jaanuaril kl 16 Jaama külamajas (Pritsimajaga samas hoones Jaama kalmistu kõrval). Arutelul on korraldatud tõlge vene keelde.

Sündmusel tutvustavad Tartu Ülikooli teadur ning Eestimaa Looduse Fondi (ELF) märgalade ekspert Marko Kohv ja projekteerija Kobras AS esindaja Urmas Uri Feodorisoo taastamise tehnilisi aspekte: Kuidas on soo taastamine tehniliselt lahendatud? Millised on rajatavad paisud? Millise tehnikaga töid teostatakse? Kuidas pääsevad masinad aladele ligi?

Samuti vastatakse huviliste temaatilistele küsimustele. Kohal on ka teised soode taastamisega tegelevad eksperdid Tartu Ülikoolist. Arutelul on korraldatud tõlge vene keelde.

Sündmus on järg Feodorisoo taastamiskava avalikule tutvustamisele, mis toimus 2017. a kevadel. 
Taastamisprojekti dokumendid  leiab siit!
Teostusprojekt põhineb Agusalu looduskaitseala Feodorisoo taastamiskaval. Taastamiskava venekeelne versioon leitav SIIT!

RMK kooskõlastuse leiab SIIT!

Ettepanekute ja kommentaaride esitamise tähtaeg 31. jaanuar 2018, palume need saata projekti kooordinaatorile Jüri-Ott Salmile aadressil jott@elfond.ee või kirja teel Lai tn 29, Tartu 51014.