ELFi virtuaalne aruteluõhtu “Soode kuvand Eesti kirjanduses” 5. mail

Eestimaa Looduse Fondi (ELF) looduskaitsetalgutel on tänavu soode teema-aasta. Selle raames korraldame videoõhtu, kus kirjanikud Juhani Püttsepp ja Vahur Afanasjev arutlevad omavahel teemal “Soode kuvand Eesti kirjanduses”. Arutelu juhatab sisse ja modereerib ELFi töötaja ja soode pärandkultuuri uurija Piret Pungas-Kohv. Videoõhtul arutletakse kirjanduslike näidete varal, kuidas ja millise varjundiga on soid kujutatud; milline on olnud suhtumine soodesse. Juhani Püttsepp on oma teostes käsitlenud Alam-Pedja piirkonda, Vahur Afanasjev Emajõe-Suursood.
Aruteluõhtu toimub järgmise nädala teisipäeval ehk 5. mail kell 18:00-19:30. Platvormina kasutame Zoom’i. Osalemishuvilistel palume ennast kirja panna siin:
https://forms.gle/XTPkC2P7XFS8dS4J7
Registreerunutele saadame e-maili teel lingi, mille kaudu aruteluõhtule siseneda. Plaanime aruteluõhtu salvestada ning hiljem ELFi talgute kodulehel (www.talgud.ee) järelkuulatavaks teha. Live’is osalejate eelis on see, et nad saavad arutelu käigus jooksvalt kirjanikele küsimusi esitada.